NeoOffice

NeoOffice dla Mac

OpenOffice specjalnie dla Mac OS X

Ważna uwaga: NeoOffice 3.3 jest teraz Donationware i wymaga dotacji w wysokości co najmniej 10 USD w ciągu ostatniego roku do pobrania. Jednak wersja 3.2.1, która obsługuje system Lion OS X 10.7, nadal może być używana. NeoOffice jest otwartą... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Pakiet biurowy typu open source
  • Dokładna pomoc doktorowi i dobrzy czarodzieje
  • Ładuje szybko

Wady

  • Narzędzie do prezentacji
  • Wymaga darowizny przed pobraniem

Bardzo dobry
8

Ważna uwaga: NeoOffice 3.3 jest teraz Donationware i wymaga dotacji w wysokości co najmniej 10 USD w ciągu ostatniego roku do pobrania. Jednak wersja 3.2.1, która obsługuje system Lion OS X 10.7, nadal może być używana.

NeoOffice jest otwartą alternatywą dla droższych pakietów biurowych Microsoft Office i iWork'08. Aplikacja przenosi ze sobą wszystkie aplikacje, których można się spodziewać: edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny, prezentacje, bazę danych i rysunek.

Interfejs NeoOffice i zestaw narzędzi w pakiecie biurowym jest bardzo podobny do tego, jaki można znaleźć w pakiecie Microsoft Office. Jednak NeoOffice ładuje się znacznie szybciej podczas otwierania dowolnego dokumentu. Większość narzędzi otwiera się w nowym oknie, więc upewnij się, że nie masz zbyt wielu otwartych, w przeciwnym razie interfejs będzie wyglądał na naprawdę zagracony.

Wszystkie aplikacje w pakiecie NeoOffice działają dobrze i stanowią więcej niż godne zastępstwo dla opcji dostępnych w pakietach Microsoft Office i iWork'08. Jedynym narzędziem, które mnie rozczarowało, było narzędzie do prezentacji, ponieważ nie oferuje on wielu szablonów ani narzędzi, ponieważ spodziewałem się stworzyć lśniącą, profesjonalną prezentację.

Znajdziesz bardzo dokładnych dokumentów pomocy i doskonałych kreatorów do opanowania wszystkich elementów NeoOffice. NeoOffice został ostatnio zaktualizowany, aby być kompatybilnym z systemem Mountain Lion w komputerach Mac z technologią Retina. Należy pamiętać, że chociaż NeoOffice był darmowy, od wersji NeoOffice 3.2 i nowszej, wymaga pobrania co najmniej 10 USD rocznie, zanim będzie można go pobrać.

Chociaż narzędzie do prezentacji jest trochę słabe, pozostałe aplikacje w NeoOffice tworzą bardzo dobry darmowy pakiet biurowy.

Wyswietlanie tekstu wysokiej rozdzielczości na wyświetlaczach Retina Kompatybilne z OS X 10.8 Mountain Lion i Gatekeeper Nowy kod Cocoa zastępuje Java Automatyczna instalacja pakietów językowych w języku francuskim, niemieckim i włoskim

Zmiany

  • Wyswietlanie tekstu wysokiej rozdzielczości na wyświetlaczach Retina Kompatybilne z OS X 10.8 Mountain Lion i Gatekeeper Nowy kod Cocoa zastępuje Java Automatyczna instalacja pakietów językowych w języku francuskim, niemieckim i włoskim

Najczęściej pobierane Pakiety biurowe na mac

NeoOffice

Download

NeoOffice 3.3

Opinie użytkowników o NeoOffice

Sponsorowany×